Domluvit nezávaznou schůzku

ibento - Řešení šitá na míru
ibento - Máte jen jednu šanci udělat první dojem
ibento - Spolu se trefíme do černého
ibento - Pomůžeme Vám získat zákazníky

O ibento


Kdo jsme

Jsme společnost, která se soustředí především na vývoj software na míru. Přestože fungujeme teprve od roku 2012, zkušenosti v oboru máme dlouholeté. Nebojíme se, že se v konkurenci ostatních firem neprosadíme. Věříme, že když někdo dělá svoji práci rád, na kvalitě výstupu se to pozná.


Co děláme

Pomáháme firmám zjednodušovat interní procesy, aby se mohly soustředit na to, co umí nejlépe, a aby technika pracovala pro ně a ne proti nim. Umíme samozřejmě také pomoci s tvorbou webových stránek či profilů na sociálních sítích. Nezabýváme se však pouze tím, aby webové stránky vypadaly pěkně, ale zaměřujeme se také na stavbu komplexních a funkčních webových aplikací a systémů. Dále zajišťujeme nastavení a správu marketingových kampaní Google AdWords, Sklik, Facebook a dalších.


Máme vše pod jednou střechou

Na trhu existuje hodně společností zabývajících se vývojem softwaru, tvorbou webových stránek nebo mediálního obrazu. Ibento je ale jedinečná v tom, že je schopna dodat ve špičkové kvalitě komplexní balíček produktů zahrnující všechny tyto oblasti.


Myslíme dlouhodobě

Naše společnost je založena na budování dlouhodobých a kvalitních vztahů se zákazníky, kdy průběžně sledujeme a vyhodnocujeme aktuální trendy v oboru. Díky tomu pomáháme našim klientům stále držet krok s rychle se vyvíjejícím světem informačních technologií.

Jak pracujeme


Máme rádi osobní přístup

Budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty je opravdu klíčovým aspektem každé zakázky, na které pracujeme. Některé IT společnosti chtějí pouze rychlý obchod s minimem úsilí a velkou fluktuací klientů. My dáváme přednost osobnímu přístupu a péči o klienty.


Poskytujeme řešení šitá na míru

Nesnažíme se Vás napasovat do žádné škatulky. Vždy se nejdříve snažíme porozumět Vašim potřebám. Teprve poté navrhneme produkt tak, aby co nejlépe splňoval Vaše očekávání. Díky tomu se nám dlouhodobě daří dodávat taková řešení a balíčky služeb, které v praxi převyšují očekávání našich klientů.


Komunikujeme s Vámi

Naše filozofie je založena na blízké spolupráci s Vámi, naším klientem. Díky tomu máte přesný přehled o aktuálním stavu zakázky a můžete celý proces ovlivňovat, aby výsledek co nejvíce odpovídal Vašim představám a splňoval i požadavky, které Vás třeba při úvodním zadání nenapadly.


Jak to obvykle funguje

Naše hodnoty


Čím se v ibentu řídíme